ילדת יום הולדת

20141204_205646 (2) (Large)אני לא יודעת אם זה קשור לקשתים, או לילידי חורף, אך אני מהילדים שתמיד אהבו לחגוג יום הולדת ולהפוך אותה למקור שמחה ועם הרבה חברים.

עם חלוף השנים, שגיל ארבעים עמד בפתח, הפחד והחשש מהחלפת הקידומת הביאו אותי ליצור לעצמי מספר אירועים שייצינו את גיל ה – 40 : נסיעה עם המשפחה, נסיעה עם המשפחה המורחבת, אירוע חברים ונסיעה לחו"ל עם החברה הטובה.

היו הרבה רגעים קסומים בחגיגות, אך הרגע שהפך עם חלוף הימים והשנים למשמעותי ביותר הוא הברכה שאיחלתי לעצמי והקראתי אותה בפני חברי.

'אז התובנה שלי לגיל הארבעים, עם  קצת פחד, אבל בעיקר עם  תחושה עזה וחזקה שיש פה חלון הזדמנויות לצקת לתוך חיינו –

תעוזה, בחירה, יצירתיות ועשייה לעשות:

משהו שאנחנו אוהבים ועושה לנו טוב

משהו שנקום אליו בבוקר בכייף

שנחלוק אותו עם השותפים האמיתיים שלנו בחיים

שנרגיש שיש בו ערך מוסף ומשמעות ( כי זוהי הנוסחה לאושר ככה אומרים)

שנוכל לקיים בו שגרה שפויה

שנוכל לשמור על הבריאות גוף ונפש

(מתוך ברכת הארבעים שלי )

היום, במבט לאחור של שלוש שנים, 80% התממש.

השבוע בחרתי ללכת ליום של 'Day Dreaming 2014,' מתוך מטרה לשמוע על 'הרשימה', המיזם של  יובל אברמוביץ בחור צעיר כריזמטי ורב פעלים. אחד הדברים שאליהם הכי התחברתי הוא החינוך הפולני המושרש עמוק בפנים של לבקש משאלות בלב – כשכוכב נופל, ריס נופל ובכיבוי נר יום הולדת מעל עוגה.

העניין הוא שאם נאמר בלב, מי ישמע.

לכן ביום הולדתי השנה, בחרתי אחרת. בעזרת חברותי חגגתי יום לפני, בכל כיבוי נר אמרתי בקול רם את משאלת הלב לשנה הקרובה שאפילו הוקלטה.

אז יום הולדת יש רק פעם בשנה. זוהי התחלה טובה לבחור בדרך שלך, לומר בקול את משאלותייך  לשנה הקרובה ולאפשר לסובבים להיות שותפים בהשגת חלומותיך.

אז מה תבקשו השנה?

אני ביקשתי ליצור השנה את 'Dare to choose your way', לצאת לדרך עצמאית ולהביא ערך ומשמעות לאנשים ולארגונים בתעוזה, בבחירה וביצירה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *